Ook met kerst: gewoon open!

Het is toch wel bijzonder: waar veel organisaties rond kerst de deuren gedeeltelijk sluiten, blijft de deur van ‘De Groene Luiken’ gewoon open voor iedereen die behoefte heeft aan warmte en gezelligheid. En dat voor een organisatie die alleen op vrijwilligers drijft. Zo was het op eerste kerstdag enorm druk. Gasten genoten van het vele lekkers: kerststol en chocolade en later ook van soep en salade. Op tweede kerstdag was het iets rustiger, maar ook toen werden de gasten enorm verwend. Het was even zoeken geweest, maar uiteindelijk was er op beide dagen live muziek: Ruud, Pim en Ed zorgden voor een prima sfeer.

Al met al kunnen we, dankzij de inzet van onze vrijwilligers, terugkijken op een geslaagde en gezellige kerst op beide dagen.

Ook meedoen?
Wellicht denkt u na dit gelezen te hebben: bij zo’n organisatie wil ik ook wel horen. U bent van harte welkom. Stuur een mailtje naar info@degroeneluiken.nl